La Spitalul Samaritean, schimbăm vieți prin tratamente inovatoare și îngrijire medicală la standarde înalte. Redirecționează 3,5% din impozitul pe venit pentru a sprijini activitatea noastră și pentru a contribui la revoluționarizarea îngrijirii medicale!

Misiunea noastră este să punem capăt bolilor și să facem o revoluție în sănătate.

DONEAZĂ!

Prin sprijinul său social, această organizație non-profit, Academia de Sănătate Samariteană pentru proiecte educaționale, cercetare de noi metode de tratament și îngrijirea pacienților, asigurăm bunăstare și vieți mai liniștite pentru persoanele aflate la nevoie.

Cu o sănătate mai bună vine o viață mai bună!

Prin donația ta vei contribui la îmbunătățirea sănătății cuiva care ar putea suferi de boli considerate incurabile.

Împreună putem schimba lumea!

Donația ta generoasă către ONG este o oportunitate de a îmbunătăți sănătatea și viața cuiva aflat la nevoie, pentru că generozitatea ta este deductibilă.

Donează acum!

În ultimii cinci ani, am construit un ONG, care poate fi folosit pentru a ne înțelege mai bine și pentru a crea tratamente mai eficiente, astfel încât pacienții și familiile lor să poată obține ajutorul pe care îl merită.

De aceea am creat Academia de Sănătate Samariteană.

Cu ajutorul tău, ne putem îndeplini misiunea și împreună să punem în lumina reflectoarelor sănătății medicina funcțională integrativă ca o cheie pentru tratamente avansate de sănătate – și o comunitate în general mai sănătoasă.

La Spitalul Samaritean Împreună PUTEM schimba lumea!

Spitalul Samaritean

Cadoul tău are o mare putere – donează astăzi!

Fă-ți cadoul deductibil din impozite și fă parte din îngrijirea integrativă de ultimă oră care schimbă medicina.

Sprijină Spitalul Samaritean!

Ca organizație non-profit, Academia de Sănătate Samariteană se bazează pe oameni generoși ca tine pentru a avansa munca noastră. Cu sprijinul donației, Spitalul Samaritean este capabil să ofere expertiză de neegalat în îngrijirea pacienților, cercetare inovatoare pentru a răspunde nevoilor pacienților noștri și educație medicală pentru a instrui forța de muncă din domeniul sănătății de mâine.

Opțiuni cadou:

• Aș dori să donez anonim
  • Sunt angajat, colaborator sau susținător al Asociației Academia de Sănătate Samariteană
  • Vreau să fac din această donație un omagiu cuiva

Descarcă formularul 230 pentru redirecționarea a 3,5% din impozit de aici!

Descarcă contractul de donație de aici!

Abonează-te la newsletter-ul nostru

Fii mereu la curent cu cele mai proaspete informații

Footer image
Footer image 2